Кращі ноутбуки Wi-Fi карти

Кращі ноутбуки Wi-Fi карти

Якщо ви зацікавлені в покупці wi-fi карти ноутбука, є три важливі самородки, які ви не повинні ігнорувати або не враховувати, перш ніж вибрати будь-який продукт. До них відносяться швидкість, консистенція і надійність.

Якщо ви серйозно ставимося до цих трьох слів під час розграбування Інтернету за кращу карту Wi-Fi для ноутбука, то розраховкуйте витратити трохи більше, ніж ви за бюджетні кошти. Це все ще гарне рішення, тому що ви будете купувати той, який не тільки тривалий, але і забезпечує стабільну зв’язок.

Ви знаходите його громіздким, щоб вибрати нову карту Wi-Fi для вашого ноутбука, вам більше не потрібно турбуватися або дивитися далі. Я взяв час, щоб розробити цю статтю, де вам буде надано широкий спектр якісних карт Wi-Fi для вашого ноутбука, який ви можете вибрати.

Як завжди, я не просто запропоную вам чесний огляд цього продукту, але я також буду тримати вашу руку і прогуляти вас через плюси і мінуси будь-якого вибору, на який ви хочете піти.

Крім того, ми розглянемо інші пов’язані фактори покупки нової Wi-Fi карти для ноутбуків, а також часті питання, які ми отримуємо від ваших колег-власників ноутбуків.

Деякі люди читали речі в Інтернеті, або, можливо, в деяких посібниках, де вони змушують вас повірити, що потрібно, щоб ваша голова була на землі, перш ніж ви зможете вибрати ідеальну карту Wi-Fi та встановити її самостійно.

Той факт, що існує багато карт Wi-Fi на вибір в Інтернеті, оскільки вони варіюються один від одного з точки зору частотних діапазонів, рівнів QAM та сумісності з певними системами, це не означає, що ви витратите багато часу, намагаючись вибрати ідеальний.

Для цього я зібрав необхідні функції, які потрібно шукати в описі товару Картки Wi-Fi перед її вибором.

Якщо ви студент, як я, ви віддаєте перевагу зручний ноутбук ви можете взяти з собою в будь-якому місці і може легко підключитися до бездротової мережі. Наявність найкращої картки Wi-Fi для ноутбука дозволяє мені насолоджуватися своїм часом і отримувати більшість моїх робіт, виконаних при підключенні до Інтернету.

Так що якщо ви шукаєте новий ноутбук Wi-Fi карти, ось верхній вибір ви не можете встояти! Більш детальна інформація про кожен з перерахованих продуктів буде викладена в міру прогресу в цій статті.

Швидка рекомендація по кращій картці Wi-Fi ноутбука

1. TP-Link TL-WDN4800 N900 Дводіакансний бездротовий PCI експрес-адаптер
2. Gigabyte GC-WB867D-I REV Bluetooth 4.2/Бездротовий AC/B/G/N діапазон двочастотний 2.4Ghz/5.8Ghz карти розширення
3. ASUS PCE-AC88 AC3100
4. Fenvi T919 для MACOS PCI Wifi Card
5. Intel 7260.HMW Дводіакади бездротового змінного струму 7260 мережевий адаптер PCI Express половина міні-карти 802.11
Що таке карта Wi-Fi ноутбука?

Тому, перш ніж заглибитися в повний огляд кращих карт Wi-Fi для ноутбуків, як це було видно вище, я хочу пролити більше світла на те, що саме є картою Wi-Fi ноутбука.

Тому що, якщо особливо, хтось рекомендував вам купити цей пункт і принести йому для установки, швидше за все, ви можете в кінцевому підсумку зробити неправильний вибір, тому що немає основного розуміння того, що ця бездротова карта використовується.

Зображення вище є типовим прикладом кращих PC Wi-Fi карти . як ви можете бачити, це невеликий пристрій, але так само малий, як він є або виглядає, це невід’ємний пункт, який змушує ноутбук підключитися до інтернет-з’єднання без кабельного з’єднання.

Спочатку він розроблений з вашим ноутбуком, але коли справи йдуть на південь з вашим ноутбуком інтернет-композиції, вам потрібно буде замінити Карту Wi-Fi. Wi-Fi карта робить з’єднання через сигнали, що передаються бездротовим маршрутизатором. Карта Wi-Fi для ноутбука може бути в двох формах, це включає в себе:

● Зовнішній пристрій для підключення.
● Вбудована картка Wi-Fi.
Давайте тепер коротко розглянемо, як цей важливий невеликий пристрій працює, надаючи вашому ПК стабільне з’єднання.

Як працює бездротова картка Wi-Fi для ноутбука?

Важливість Wi-Fi карти в ноутбуці, а також функціональність карти в значній мірі легко пояснити. Вони спочатку встановлені в більшості моделей ноутбуків, в той час як в деяких ноутбуках, ви будете мати окремо купити і встановити себе. Це дуже просто встановити, і я покажу вам, як це робиться, як ми прогрес у цій статті.

Якщо ви розумієте, як працює Інтернет, то було б набагато простіше зрозуміти, як працює Wi-Fi карта для ПК. Бездротова картка Wi-Fi забезпечує з’єднання та передачу даних через радіохвилі. Він здатний передавати сигнал від 75 до 50 футів. Він не працює, передаючи дані через DSL, телефонні лінії або високошвидкісний кабель.

Він має точку доступу, де сигнал надається, а потім перекладає всі ці дані з двійкової форми на радіохвилі. Після цього ці радіохвилі транслюються в навколишню місцевість і роблять сигнал доступним для вас.

Чи дійсно мені потрібна карта Wi-Fi ноутбука?

Коли у вас ноутбук, в ноутбуці вже є попередньо встановлена Wi-Fi карта, яка дозволяє бути доступною онлайн при використанні ноутбука. Оригінальних карт Wi-Fi, встановлених в ноутбуці, достатньо для того, щоб ловити сигнали доступного підключення до Інтернету.

Але це стає відволікаючим фактором, коли стіни, або різні рівні підлоги від сигналів, що забезпечують пристрій, позують як перешкоди. Саме тут необхідність нової Wi-Fi карти для ноутбука потрібна або для розстрочки, або для заміни.

Отримання будь-якої з цих якісних картОк Wi-Fi для вашого ноутбука, які були надані в цій статті, дозволить вам без відволікань працювати з Інтернетом.

Використання заздалегідь Wi-Fi карти для вашого ноутбука – це постійне позбавлення від Wi-Fi адаптера USB

Повний огляд кращих ноутбуків Wi-Fi карт купити в 2021 році

TP-Link TL-WDN4800 N900 Дводіакансний бездротовий PCI Express адаптер
TP-Link TL-WDN4800 N900 Подвійний діапазон

Про продукт
При перерахування кращих бездротових карт для ноутбуків, неможливо піти і перерахувати їх cool пунктів, не згадуючи про це TP-Link, тому що вона була на передньому краї в доставці досконалості в зв’язку. Це сумісна карта, яка має надзвичайно високу швидкість, що означає, що любителі ігор, як я, можуть насолоджуватися дивовижним досвідом онлайн-трансляції без будь-яких перерв.

Отримавши цю чудову карти Wi-Fi, сумісну для більшості ноутбуків, ви можете працювати майже на найвищій швидкості, де б ви не знаходили себе.

Ті, хто встановив цю бездротову карту на свій комп’ютер, свідчили про якість моделі і отримання вартості витрачених грошей. Він гідний того, щоб бути оцінений як кращий Wi-Fi карта для ноутбуків на цей рік, оскільки він пропонує неперевершений діапазон і сумісність.

Кращі ноутбуки Wi-Fi карти

Причини купити
Якщо ви любитель ігор або той, хто витрачає більшість даних на потокове онлайн, то це були б найкращі варіанти, які ви збираєтеся побачити до цих пір. Це тому, що ця маленька, але могутня картка була розроблена зі з’єднаними антенами та більш високою швидкістю, щоб переконатися, що зв’язок, який ви отримуєте з цією карткою, залишається неперевершеним. Під час ігор ця картка Wi-Fi дозволить вам насолоджуватися чудовим ігровим досвідом без будь-яких перешкод.

Особливості
Існує, безумовно, щось особливе в цьому бездротовому, що робить його першим у нашому списку. Однією з особливо важливих особливот цього продукту, що робить його першим вибором для людей, є здатність картки запобігати накопиченню тепла таким чином, що розсіювач тепла відбувається однаково у всіх компонентах.

Я дійсно закохався в цю функцію, тому що я не, коли моє обладнання починає гаряче після їх використання на деякий час. Карта дозволяє продовжувати працювати безперебійно.

Плюси
● Ви можете різко надсилати та отримувати дані за допомогою цієї картки
● Більш висока швидкість для обміну даними
● Це хороший варіант для онлайн-трансляції та геймерів
● Особливості регульованих антен
● Дуже сумісний для більшості моделей
Мінуси
● Якщо ви ще не в процесі встановлення карт Wi-Fi, цей може виглядати більш складним для виправлення
● Це, очевидно, дорого, але варто ваших інвестицій
● Одна будь-яка частина цього продукту псується, вам може бути важко знайти ідеальну заміну
Гігабайт GC-WB867D-I REV Bluetooth 4.2 і бездротова карта ACexpansion
Гігабайт GC-WB867D-I REV

Про продукт
На мій погляд, я схильний цінувати будь-який продукт, який не тільки приходить в дешеву ціну, але і пропонує чудову продуктивність. Це насправді природна поведінка покупців, як правило. І, на жаль, продукти, які є доступними і все ще пропонують різкі показники, порівняно рідко можна побачити.

Це Gigabyte GC-WB867D-I REV Bluetooth 4.2 і бездротової карти розширення змінного струму Не виняток. Це більше причин, чому ви хотіли б захопити можливість тепер, коли вона доступна. Я вночаю цей продукт в п’ятірку кращих, коли мова йде про карти Wi-Fi з механізмомBluetooth, який має повну кваліфікацію для вирішення всіх концепцій, пов’язаних з Wi-Fi.

Причини купити
Перш за все, надійності даної цієї бездротової карти більш ніж достатньо, щоб розповісти вам, наскільки гідний цей продукт. Він поставляється в низькій вартості, яку чоловіки ви думаєте менше про це. Але ви ось-ось придбаєте одну карту Wi-Fi для вашого ноутбука, яка пропонує чудову продуктивність.

Швидкість, пропонована цією картою, досить значна, це в поєднанні з регульованими антенами, що забезпечує суцільне покриття. Вам також сподобається той факт, що він дуже компактний і сумісний з більшістю моделей.

Особливості
Одна з причин, чому я був би переконаний, щоб розмістити цей продукт над нашим номером один на цю посаду через простоту, якщо процес розстрочки. Досить смішно, найбільш химерною частиною покупки нової картки Wi-Fi є те, що деякі з них складні для установки. Але не з цим. Хоча він невеликий і компактного розміру, це проста річ, щоб вставити його в систему ПК.

Плюси
● Доступні дві антени дозволяють краще з’єднання
● Пропонує з’єднання швидкості близько 867 Мбіт / с
● Швидка і проста установка
● зручна швидкість покращення Bluetooth
Мінуси
● Ручне впровадження студійної потокової передачі з телефону відкладає багато користувачів
● Вам доведеться завантажити драйвер Qualcomm Bluetooth
Карта ASUS PCE-AC88 AC3100 Wi-Fi для ноутбука
ASUS PCE-AC88 AC3100
Про продукт
Почнемо з того, що технологія адаптера 4×4, яка представлена в цій картці, дозволяє краще з’єднатися, крім цього це подовжувальні кабелі і з’єднати антени для чудового покриття.

Якщо ви шукаєте бездротову карту для вашого ноутбука, яка буде легко регулювати антену і запропонувати дуже високу швидкість підключення, то ви можете ван розглянути цю модель ASUS Wi-Fi карти.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *