Навіщо використовувати компресійна рукавичка для ігор

Навіщо використовувати компресійна рукавичка для ігор

За рік я вирішив серйозно зайнятися іграми, почав усвідомлювати необхідність зібрати якомога більше необхідних ігрових аксесуарів.

Мій старший брат порадив мені включити компресійні рукавички для ігор.

Я завжди розумів, що компресійні рукавички використовуються пацієнтами з лімфедемою, артритом і синдромом об’ястного тунелю.

Чому для ігор, в будь-якому випадку

Ну, це звучить самозрозуміло до певної міри.

Цікаво, що це було багато років тому. Але останнім часом я помітив, що значна кількість геймерів, особливо новачків, хочуть знати, чому зазвичай радять використовувати для ігор компресійну рукавичку.

На цій посаді я збираюся показати вам, чому рекомендується використовувати компресійні рукавички для ігор, а також часті питання про покупку компресійних рукавичок для ігор – якщо ви хочете КС один для себе.

Компресійні рукавички забезпечують підтримку слабких або б’ючих рук і зап’ястя. Багато гравців у відеоігри та геймери носять рукавички, щоб тримати руки в теплі, щоб краще тримати руки на контролері, захищати пальці від пухирців та запобігати судомам в руці під час гри.

Носіння компресійних рукавичок для ігор також допомагає надати підтримку зап’ястя. Читайте далі, щоб дізнатися більше про те, що насправді робить компресійна рукавичка для ігор.

Базова істина полягає в тому, що немає тисяч речей, які вам потрібно мати успішні ігри, що вам дійсно потрібно турбуватися про це способи, можливо, збільшити вашу продуктивність.

Основною причиною, чому більшість людей носять рукавички, як правило, є збереження тепла рук під час холоду. Але гравці відеоігри також носять їх теж.

Ось наступні причини, які виправдовують, чому ви використовуєте компресійні рукавички для ігор, це причини, які, можливо, ви також розглядаєте можливість носити рукавичку під час гри.

Причини, чому ми використовуємо компресійні рукавички для ігор?

1. Для підтримки зап’ястя під час гри

Якщо ви проводите довгі години, граючи в гру з контролером, ви, швидше за все, можете розробити ахучі зап’ястя і руки. Носіння компресійних рукавичок або підтримка зап’ястя на липучках забезпечить належне підняття руки.

Зрештою, суть підтримки зап’ястя, носіння компресійної рукавички для ігор полягає в тому, що вона може запобігти таким проблемам, як синдром зап’ястного тунелю.

У зв’язку з цим, компресійна рукавичка значно допоможе зменшити втому рук, а також посилити швидкі та ефективні рухи.

2. Для поліпшення стиску на контролері

Ідеальні компресійні рукавички для ігор, більшість з них, оснащені гумовими ручками на долонях, це допоможе вам як гравцеві краще зчеплення з контролером, тим самим покращуючи свою ігрову продуктивність і досвід.

Якщо ви той, чиї руки спітніли під час гри протягом тривалого часу, рукавички перешкоджають контролеру ковзати. Найчастіше рекомендується йти на компресійні рукавички, які не мають пальців, оскільки вони покращують ваше зчеплення.

Рукавички стиснення без пальців також ускладнюв доступ до кнопок на контролері.

3. Щоб руки були теплими

Це, мабуть, основна причина, чому багато геймерів використовують рукавички.

Ви маєте найгірший ігровий досвід під час гри у відеоігри з холодними руками, оскільки м’язи в руках і пальцях стають жорсткими, що призводить до того, що все ваше тіло буде досить незручним для гри.

Погана новина полягає в тому, що це майже неминуче для будь-якого завзятого гравця відеоігри. Однак хороша новина полягає в тому, що його можна контролювати і приборкати, одягнувши компресійні ігрові рукавички.

Рукавички дозволяють вашим рукам залишатися теплими, тому ваша продуктивність не страждає.

Навіщо використовувати компресійна рукавичка для ігор

4. Щоб полегшити болі в руці

Граючи в PS5, перемагаючи своїх опонентів раундів після раундів, ви, мабуть, схвильовані своїми перемогами і звертаєте увагу на кілька годин, які ви проводите, захоплюючи контролера і натискаючи кінчик пальців на ці кнопки.

Повірте мені, коли я кажу, що пізніше ви відчуєте судоми рук і більш серйозні проблеми, такі як синдром кар’яного тунелю, з плином часу.

Ось чому настійно рекомендується використовувати ігрові рукавички, оскільки вони допомагають запобігти цим проблемам і навіть запобігти травмам рук. Ідеально вибирати моделі з компресійного матеріалу в цьому випадку.

Чи є компресійні рукавички хорошими для ігор?

Коротка відповідь : Так! Справді, я настійно рекомендую вам отримати один для себе в якості геймера, тому що він тримає м’язи в руках і зап’ястя щільно для максимальної підтримки в інших, щоб краще вашої продуктивності.

Геймери, які страждають артритом, бурсітом, ревматоїдними болями і синдромом об’ястного тунелю, також повинні використовувати компресійні рукавички.

Яке призначення компресійних рукавичок?

Суть використання компресійної рукавички, крім своєї функції для ігор, полягає в збільшенні доставки кисню до робочих м’язів, таким чином, щоб циркуляція посилювалася для поліпшення руху руки.

Чому геймери носять рукавички?

З огляду на години, які геймер може провести в ігрових іграх, носити рукавички підтримки і полегшення від фізичного навантаження, це також зменшує і не дозволяє руці мати слизьке і жирне почуття.

Ідеальні рукавички для геймерів, як правило, без пальців для холодного і теплого управління руками.

Обтікання
Важливість ігрових рукавичок у сучасних ігрових концепціях, очевидно, ніколи не може бути переоцінена.

У зв’язку з цим він ідеально підходить як геймер, щоб мати правильну пару рукавичок, які покращать вашу продуктивність. Наприклад, перейдіть на відповідну модель, і та, яка відповідає вашим стилям гри.

Носіння компресійних рукавичок для ігор дасть вам кращий контроль, точність і спритність, необхідну для роботи з контролером.

Однак, треба зазначити, що не всі ігрові рукавички ергономічно розроблені, щоб допомогти полегшити біль. Важливо перевірити специфікацію і особливості компресійна рукавичка перед покупкою.

Хоча є деякі гравці відеоігри, які все ще обходяться без носіння компресійних рукавичок, є деякі рукавички, які були розроблені з дихаючих і волого-злочестивих тканин, які є обов’язковими для будь-якого геймера, який багато пітніє.

Тепер, коли ви знаєте відповідь на те, навіщо використовувати компресійні рукавички для ігор, вам не потрібно нікому сказати вам, щоб поліцейський один для себе.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *