Огляд HP DeskJet 3755 : Кожна річ, яку ви повинні знати

Там’s, що стара приказка, що “більше краще”, але всі знають, що не завжди даність. Іноді все навпаки вірно для деяких з кращих принтерів. Це стосується меншого (принаймні) DeskJet 3755 ($ 70 MSRP) Для Hewlett Packard.

3755 з підтримкою Wi-Fi не найшвидший і не є найспокійнішим струминним принтером “все в одному” (AIO) на ринку. Але це найменший багатофункціональний блок, який в даний час можна купити, за даними HP, і це розхитає багато споживачів, особливо тих, хто не любить великі обчислювальні периферійні пристрої, що займає місце.

Особливості та дизайн

Крім ціни, те, що приваблює нас до 3755 є розмір. Це компактний блок розміром 15,86 х 6,97 х 5,55 дюйма з вхідним і вихідним лотками. Папір подається через задній, 60-аркушний вхідний лоток, а вихід в передній нижній може містити до 25 аркушів. Він важить лише 5,13 фунта, тому його невеликий розмір і легкість робить його хорошим вибором, коли простір щільний.

Елементи управління розріджені. Він складається з невеликого однозначного монохромного РК-дисплея, який також відображає піктограми для позначення умов помилок, з’єднання Wi-Fi Direct, стану безпроводового зв’язку та рівня сигналу та рівня чорнила. Навколо РК-дисплея розташовані кнопки та індикаторні індикатори для підключення до Wi-Fi або Wi-Fi Direct, а також веб-служби HP. Плакат налаштування, який включений в поле, є мізерною довідкою, але ви можете завантажити 114-сторінкний посібник користувача, який надає велику інформацію про те, як використовувати функції.

3755 HP орієнтований на випадкових користувачів, і це відбивається на ємності стандартних (65) або високоястних (65XL) чорнильних картриджів. Стандартний картридж з чорнилом на основі чорного пігменту має вихід, оцінений приблизно на 125 сторінок, тоді як трикольотипний картридж із фарбою має оцінку близько 100 сторінок; фарби коштують близько $ 13 і $ 14, відповідно. Чесно кажучи, це не так багато відбитків з картриджа.

Картриджі високої місткості до 300 сторінок як для чорних, так і для кольорових картриджів, і за ціною близько $ 26 і $ 31, відповідно. Незважаючи на те, що це картриджі XL, вони все ще мають низьку врожайність. Для нечастих завдань друку це добре; в іншому випадку, ви робите ставки з більш високою врожайністю принтера. HP пропонує свою програму Instant Ink для 3755, служби підписки, яка автоматично відправляє вам заміну чорнила, перш ніж принтер закінчиться – зручна послуга, якщо ви очікуєте друк більше, ніж кілька випадкових сторінок.

Огляд HP DeskJet 3755 : Кожна річ, яку ви повинні знати

Налаштування та продуктивність

Швидке настроювання. 3755 постачається з інсталяційний диск, але пропонує виконати інсталяцію, завантажаючи найновіші драйвери з сайту підтримки HP. Ми вирішили використовувати оптичний диск, але якщо у вас є комп’ютер, який не має оптичного приводу, принаймні є інший варіант установки.

Ми підключилися до принтера по Wi-Fi, але ви також можете підключитися за допомогою USB-кабелю. Якщо принтер підключено до безпроводової мережі з доступом до Інтернету, для віддаленого друку або друку з мобільного пристрою можна скористатися хмарною службою ePrint від HP.

Під час інсталяції інсталює базову утиліту сканування. На відміну від плоского сканера, який ви піднімаєте зверху, ви повинні вручну годувати сторінку, по одному. Тестування сканера ми отримали скани з точними кольорами і насиченістю. Оптична роздільна здатність сканування становить лише 600 x 600 dpi, тому не очікуйте сканування невеликої фотографії та підірвати її для друку в більшому розмірі.

Копіювання було болісно повільним – навіть повільнішим, ніж друк. Крім того, ви обмежені лише максимум дев’ятьма копіями одночасно. І, як і при скануванні, оскільки в ньому немає годівниці для документів, сторінки повинні бути індивідуально підгодовуватися. Забудьте про копіювання з журналу, книги або іншого зв’язаного джерела

На захист HP компанія не стверджує, що 3755 є демоном швидкості. Вони розцінаються максимальною швидкістю друку до 8 сторінок за хвилину (ppm) в монохромному режимі. У нашому тестуванні ми досягли лише 4,8 проміле для монохромного документа Microsoft Word і ще повільніше 2 проміле для документа Excel зі змішаними чорними та кольоровими елементами. Пам’ятайте, що для ринку машина призначена для – випадкового користувача – повільна швидкість не може бути негативним. З позитивного боку, якість виводу як тексту, так і зображень дуже хороша, і принтер пропонує інтерпольовані роздільні здатності до 4800 x 1200 dpi.

HP перераховує друк фотографій як одну з можливостей 3755, і це дуже добре. Проблема, знову ж таки, є швидкість і ємність чорнила. Після того, як ми завершили наші стандартні тести швидкості друку, ледве залишилося чорнила для друку фотографій. Скромна кількість фотодруку буде зливати картриджі смішно швидко. А оскільки принтер повільний, друк фотографії займе деякий час. Якщо друк фотографій є обов’язковим, слід врахувати щось інше.

Наш огляд одиниці було дуже шумним при подачі паперу, хоча як тільки він почав друк, пристрій був таким ж тихим (або гучним), як і середня струменева машина.

Наші взяти
Головним позитивним атрибутом DeskJet 3755 є його невеликий розмір. Це привабливо, і воно повинно поміститися в більшості місць, обмежених простором, як робочий стіл гуртожитку студента. Він має деякі істотні недоліки, але, залежно від вашої поведінки використання, негативи є або прийнятними, або вимикачами угод.

Ви повинні купити його

Ми схиляємося до “ні”, тільки тому, що є моделі, які не коштують, що набагато більше (деякі коштують ще менше), але пропонують кращу функціональність і більше функцій. З тим, що сказав, 3755 є нішевий принтер, який виконує певну потребу. Якщо ви живете в студії Нью-Йорка площею 300 квадратних футів, наприклад, 3755 досить привабливий, коли простір знаходиться на преміум- рівні.

Чесно кажучи, якщо ви очікуєте друк помірного рівня гучності або друк фотографій, вам, ймовірно, буде краще з більш надійною формою моделі HP або іншим постачальником.

Ви також можете перевірити знижки для HP та інших брендів через наш список кращих принтерів сьогодні.

Чи є кращі альтернативи

Якщо ви просто шукаєте найменш дорогий AIO, є більш дешеві моделі. Epson Expression XP-330 є одним із прикладів, з вуличною ціною близько $ 45. Власний DeskJet 2130 від HP, за 50 доларів, є іншим. Знову ж таки, те, що 3755 збирається для нього розмір, і це робить відмінні відбитки. Для покупця це залежить від того, скільки ви цінуєте розмір.

Як довго це триватиме

3755 є недорогою моделлю і має скромний цикл обов’язку. HP заявляє цикл щомісячного мита на 1000 сторінок, але якщо ви дійсно друкуєте, що багато сторінок щомісяця ви будете горіти через чорнильні картриджі і в значній мірі підштовхнути машину до своїх меж і безпосередньо впливати на очікуваний термін служби пристрою.

Якщо ваша потреба в друку помірно довгі завдання друку досить часто, не чекайте DJ 3755, щоб вижити більше, ніж кілька років. З більш скромним використанням, однак, він повинен тривати три або чотири роки, перш ніж ви будете шукати, щоб замінити його.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *