Як організувати ігровий стіл

Як організувати ігровий стіл

Почати роботу з іграми? Ігровий стіл є першим портом виклику.

Тепер це може бути складним завданням, щоб обернути голову навколо концепції наявності найкраще організованого ігрового столу, який відповідає вашому стилю гри.

Таким чином, на цій посаді, я зібрав кілька корисних порад, які покажуть вам, як організувати ігровий стіл відповідно до вашого стилю гри і типу. Ми також розглянемо деякі поширені питання про те, що найкраще організований ігровий стіл.

На мій погляд, ідеї облаштування ігрового столу можуть бути схожі на ідеї домашнього декору.

Це не тільки тому, що ваш ігровий стіл повинен бути простим у встановленні, але й тому, що вам потрібно отримати стіл, який відповідає вашим особистим потребам, так само, як ви б декор, який відповідає вашому житловому простору.

Як ентузіаст гри, першим кроком найкращого ігрового столу є розуміння того, що ваша ігрова установка – це ваш рай.

Як ви налаштуйте і пригощали раєм

Пройшли попередні дні ігор, коли більшість ігрових установок виглядали і мали темні, брудні кімнати. Я радий, що ви прийняли ідею мати ігрову зону, яка виглядає круто і витончено.

Все починається з наявності організованого ігрового столу, і ось кроки, щоб слідувати костюм.

Поради щодо організації ігрового столу

1. Виберіть ергономічний ігровий стіл

Я не можу підкреслити достатньо необхідності мати зручний і ергономічний ігровий стіл, особливо якщо ви тип геймера, який проводить майже весь час у вашій ігровій зоні.

Крім того, радять піти за стоячим столом. Це тому, що є більшість ігор, які зажадують від вас стояти, щоб повністю насолодитися цими божевільними діями.

Організація ігрового столу починається з вибору правильного столу, ви хочете той, який має регульовані настройки для висоти, досить зручно, щоб допомогти в підтримці рівня очей і постави тіла з екраном.

Дозвольте мені швидко чіпувати це, якщо ви вибираєте стенд для монітора, переконайтеся, що він практичний і буде добре відповідати на вашому ігровому столі.

2. Керування кабелями

Необхідність організації керування кабелем зростає, особливо коли в ігровій установці є кілька моніторів. Зайве говорити, довгі або короткі кабелі роблять свою кімнату захаращеною.

Стає гірше, коли ви залишаєте їх неорганізованими. Отже, ще один розумний підхід до організації вашого ігрового столу – переконатися, що у вас є чудовий продукт для управління кабелем.

Я рекомендую використовувати ці продукти управління кабелем IKEA, щоб приховати всі дроти під столом.

Це робить налаштування ігор акуратним і безладним. Це плюс, якщо продукт управління кабелем має гачки, які обрізають кабелі і тримають їх на місці.

3. Запалити стіл! Ні вогню, будь ласка
Ігровий стіл

Покажіть мені дуже привабливу установку гри, і я покажу вам суть освітлення в тому, щоб ігрова зона виділялися.

Доброю новиною є те, що є тонни варіантів освітлення ідеї ви можете вибрати, що підійде ваш смак і бюджет.

Ще один крок, щоб зробити ваш ігровий стіл виглядати організовано, і на цей раз привабливим, він загоряється. Наприклад, ви можете встановити одну кольорову світлодіодну стрічку за столом

Потім ви додаєте один в синій, зелений і помаранчевий. Це додасть столу, що світіння виглядає дуже приємно.

Я рекомендую використовувати лампу Еддісона, це те, що я використовую, щоб запалити не тільки мою гру налаштування, але моя кімната, і я думаю, що це весело.

Дійсно малою бюджетною блискавкою, яку я можу рекомендувати, є використання білих ламп, оскільки вони можуть легко поєднуватися з будь-якою установкою.

Готові витратити більше на освітлення ігрового столу? Є такі варіанти, як світло-барні щілини, що сяють з боків вашого монітора, а також кольорові вентилятори та освітлювальні панелі.

Як організувати ігровий стіл

4. Підтримуйте чистий і безладний ігровий стіл

Якщо ви серйозно ставиться до того, щоб організувати свій ігровий стіл, ви завжди повинні нахмуритися на наших двох спільних ворогів, як геймери, які є пилом і безладом.

Щоб ваш ігровий стіл був організований, деякі аксесуари, про які я згадував і рекомендував, допомогли б, особливо аксесуари для управління кабелем для безладу без ігрового столу

По-друге, ви не хочете пилу на новому столі.

Коли є дивовижне освітлення, і вражаюча світиться клавіатура, це буде спойлер мати запилених ділянок поверхні. Таким чином, не забудьте стерти налаштування гри, принаймні раз на тиждень.

Інші життєво важливі ігрові аксесуари для поліпшення організації вашого ігрового столу включає в себе:

Приємна клавіатура та килимок для миші (ви можете мати сяючу в темряві клавіатуру)
Концентратор USB під столом, у випадках, коли монітор знаходиться далеко від вашого швидкого досяжності.
Підставка для навушників – щоб ваш стіл не виявився захаращеним величезними навушниками, що лежать на ньому
Прості маленькі кімнатні рослини на вашому столі не будуть поганими
Запитання й відповіді

Що робить хороший ігровий стіл?

До тих пір, поки ваш ігровий стіл може забезпечити стабільну поверхню, на якій ви можете грати в ігри, це хороший ігровий стіл. Ідеальний стіл для ігор також повинен запропонувати максимальний комфорт і ергономіку.

Скільки місця на столі достатньо для двох або трьох моніторів?

При організації ігрового столу, а також з урахуванням кількості місця, який потрібно залишити, краще переоцінити, оскільки ви не можете передбачити майбутню потребу в додавання додаткових дисплеїв, таких як монітори

Як я можу максимізувати свій ігровий досвід?

Комфорт та організація є ключем до максимізації вашого ігрового досвіду. Перш за все переконайтеся, що стіл, який ви використовуєте, відповідає вашому стилю гри, а потім переконайтеся, що ви вважаєте за думати про використання зручного та ергономічного ігрового крісла.

Як довго тривають ігрові столи?

Це багато в чому залежить від матеріалу, з якого виготовлений ігровий стіл. Це також багато в чому залежить від того, як ви дбаєте і підтримуєте використання столу. Ідеальний ігровий стіл зазвичай триває роками, особливо коли не зловживають надмірними ваговими навантаженнями

Скільки коштує ігровий стіл?

Це може бути важким питанням, щоб відповісти, тому що є безліч столів на ринку, які коштують від сотень до тисяч доларів.

Однак на вартість ігрових столів впливає їх різна функціональність і особливості. Як тільки ви вважаєте свій бюджет, отримати кращий ігровий стіл для вас буде швидше і простіше. Якісні ігрові столи, як правило, дорогі, це не говорить про те, що доступні є дивні, однако.

Висновок
Пройшовши ці кроки, описані вище, організація вашого ігрового столу може бути не такою складною.

Справді, ви повинні отримувати задоволення під час аксесуарів і тримати свою ігрову зону чистою і безладою.

Загалом, безглузда рекомендація для організації вашого ігрового столу та приголомшливої ігрової зони – це спочатку вибрати стіл з управлінням кабелем та розумними світильниками.

Більше того, організація вашого ігрового столу після них буде заснована на вашому бюджеті та особистому смаку стилю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *