Apple iPad Air (2020) огляд: iPad Pro для всіх інших

Apple iPad Air (2020) огляд: iPad Pro для всіх інших

На перший погляд, новий iPad Air (4-й покоління) виглядає як ідеальний iPad Goldilocks. У порівнянні з базовим iPad, він має значно кращі характеристики, абсолютно новий дизайн, набагато кращий дисплей і подвоїти базове сховище. У той же час, це на $ 200 дешевше, ніж 11-дюймовий iPad Pro, але виглядає і відчуває себе майже ідентично, і у всіх практичних цілях пропонує той же основний досвід, включаючи підтримку Apple Pencil 2 і Magic Keyboard.

Таким чином$ за $ 599, це новий iPad Air планшет, щоб отримати? Насправді, це просто може бути найкращим значенням, яке ви можете отримати в iPad сьогодні.

Обладнання, дизайн і дисплей

Apple зробила виняткову роботу з дизайном останніх iPad Pros, тому я не засмучений ні в якому, що iPad Air є копія вуглецю. Металевий корпус ідеально плоский через спину – замостяти для камери удар – і біжить в плоскі сторони. Він просто відчуває себе свіжим і сучасним в порівнянні зі старим пишним стилем – особливо зараз, коли він підходить до дизайну iPhone 12. Він також доступний в більш широкому спектрі кольорів, які набагато більш грайливі, ніж будь-який попередній iPad. Незважаючи на те, що більшість людей підуть на нудний колір, як моя модель Space Gray, ви можете піти яскравим, якщо ви хочете трохи висловити свою особистість. (IPad Pro застряг з сірим і сріблястим, на даний момент.)

Розумно думати, що дизайн буде жорстким на ваших руках, але це не так. Переходи ззаду в бік приємні і плавні, а кути мають широкий радіус, тому цілком комфортно, чи ви просто підкинуте його однією рукою або тримаєте в ландшафтному режимі з двома. А при своїй надзвичайно легкій 1-кілограмові вазі, яка рівномірно розподіляється, вона однозначно заробляє свій «Повітряний» монікер.

Оскільки в Pro відсутній Face ID, ви знайдете датчик відбитків пальців Touch ID, інтегрований у кнопку живлення. Він добре підходить для використання правим вказівного пальця, коли він тримається вертикально, і лівим вказівного пальця, коли горизонтально. І початковий процес установки дає зрозуміти, що вам потрібно навчити його в обох напрямках. Після цього швидкого уроку, датчик був швидким і точним. Хоча він може бути не таким безшовним, як Face ID, це ідеально використовується метод аутентифікації – і він більше не вимагає, щоб велика рамка екрану була вбудована в кнопку home.

10,9-дюймовий дисплей просто чудово. Навколо нього достатньо рамки, щоб легко отримати зчеплення з великим пальцем, коли це необхідно, але він не такий великий, що відчуває себе незграбним. Це не той же дисплей, як iPad Pro, але для більшості очей людей, схоже, це може бути. Він має однакову щільність пікселів, надвисоку відбивну здатність, широку колірну гаму та налаштування кольору True Tone. Це технічно не так яскраво, але я ніколи не мав проблем з переглядом екрану в приміщенні або на відкритому повітрі. Той факт, що це ламінований дисплей і має неймовірно низьку відбивність, означає, що навіть на прямому сонці, ви все ще можете використовувати його легко.

Єдиний недолік, якщо б ви могли назвати це, я виявив, це трохи біло-рожевий зсув кольору, коли екран переглядається трохи поза віссю, яка дійсно вступає в гру, якщо хтось сидить поруч з вами також дивиться на планшет. Ви також можете вказати на те, що цей дисплей має лише частоту оновлення 60 Гц, а не динамічний 120Hz “Pro Motion” iPad Pro. Якщо ви звикли до iPad Pro, ви помітите; якщо ви звикли до будь-якого іншого iPad, ви ніколи не скаржитеся, тому що iPadOS настільки гладкий, це дійсно допомагає зробити різницю.

Ще однією про-рівневою особливістю Air є його динаміки. Ви отримуєте рівний розмір пари динаміків, розділених з боків (в ландшафті) для збалансованого звучання, яке може отримати неймовірно голосно. Розміщення робить його майже неможливим, щоб заблокувати весь звук, а розкол 50/50 робить його набагато більш захоплюючим для перегляду відео.

Будь то просто прийняття легкий вихід або удар генія, що робить iPad Air сумісним з існуючими аксесуарами клавіатури iPad Pro є величезною перевагою. Це означає, що існуючі $ 179 клавіатури фоліо (що приємніше, ніж для бази iPad, до речі) і абсурдно дорогі, але абсолютно дивовижні $ 299 Magic Клавіатура роботи з повітрям. Швидше за все, якби Повітря мало чіткий дизайн, воно б застрягло лише з фоліантом і не отримали власну версію Magic Keyboard.

Я вирішив отримати регулярний фоліант з моїм повітрям, тому що я думаю, що витрачати $ 300 на клавіатурі за $ 600 iPad є абсурдним. Але я можу легко побачити аргумент, що, заощаджуючи $ 200 від не отримуючи iPad Pro, ви можете виправдати, що крутий цінник. І якщо ви збираєтеся використовувати iPad Air для будь-якої подоби робочих або комп’ютерних завдань, вам абсолютно потрібна клавіатура. Клавіатура фоліо, безумовно, отримує роботу, і я можу навести на ньому дуже швидко, але я хотів би один з двох його кутів стенду було плоскіше. Він також страждає від тієї ж проблеми, що і всі клавіатурні iPad (sans the Magic Keyboard), в тому, що він може бути трохи хитким при фактичному використанні його на колінах. Це лише частина спроби зробити iPad в машину продуктивності на рівні ноутбука.

Ще однією дещо незручною частиною цього горизонтального першого використання є фронтальна камера, яка знаходиться ліворуч, коли ви стикуєтеся на клавіатурі. 7-мегапіксельний сенсор добре і повністю отримує роботу для відеодзвінків з роздільною здатністю 1080p, але маючи його вліво – роблячи його схожим на те, що ви не звертаєте уваги – завжди відчуває себе дивно в порівнянні з ноутбуком.

Програмне забезпечення, функції та час роботи від акумулятора

На даний момент ми всі знаємо деталі iPadOS 14. Виходячи з будь-якого іншого iPad, ви будете почувати себе як вдома в ефірі. Але з цим великим екраном і додатковою силою у вашому розпорядженні, ви захочете оновити свої знання про безліч багатозадачних жестів, доступних в iPadOS. Не знаючи, як відкрити розділений вид і кришку Over для управління кількома вікнами, або жести, щоб швидко стрибати між додатками і підтягнути док, не повертаючись додому, ви дійсно упустити потужність цієї машини. Хоча iPadOS продовжує боротися з доступністю, немає реальної доступності, щоб дізнатися всі його можливості. Але як тільки ви це зробите, ви будете здивовані тим, скільки ви можете зробити.

І ви, звичайно, можете отримати багато зроблено в ефірі, завдяки своєму чіпу A14 Bionic, який поділився з iPhone 12. Це технічно швидше для одноядерних характеристик, ніж A12Z iPad Pro, хоча це також технічно трохи позаду для багатоядерних характеристик. Незважаючи на це, ви не знаєте різниці – iPad Air летить через будь-яке завдання. Ви дійсно досягли обмеження, лише якщо використовуєте інтенсивний графічний додаток і їздите на велосипеді по програмах Slide Over – але це лише тонка затримка. Це, ймовірно, пов’язано з повітрям, що має лише 4 ГБ оперативної пам’яті (пам’яті), до 6GB iPad Pro.

Apple говорить про велику гру з масивом з кількома камерами, і датчиком LiDAR, на iPad Pro, але для більшості людей простої одиночної 12MP камери в ефірі буде більш ніж достатньо для випадкового оснащення. Незважаючи на надії, що камери високого рівня та глибинне зондування перетворить iPad Pro на якийсь революційний AR-пристрій для ігор та виконання робіт з дизайну інтер’єру, він просто не має. Переважна більшість людей будуть раді, що Повітря має меншу опуклість камери, а ціна нижча.

Єдиною специфікацією, що фактично утримує iPad Air назад, є його зберігання, яке є meager 64GB в базовій моделі. І є тільки один варіант оновлення: 256GB, за $ 150 додатково. Маючи upsell для більшого обсягу пам’яті, що 25% від базової ціни дійсно грубо, особливо коли ви дивитеся на просте оновлення сховища на щось на з’ясує, як iPhone 12, який стягує всього $ 50, щоб перейти від 64GB до 128GB.

Apple iPad Air (2020) огляд: iPad Pro для всіх інших

Це, як кажуть, я використовую тільки 22GB з моєї моделі 64GB через два тижні, але, можливо, я не найважчий користувач iPad, тому що це додатковий пристрій для мого MacBook Pro. Але якщо ви прагнете використовувати iPad Air, як і більшість, буде Pro, завантажуючи величезні “pro” програми та багато медіа-вмісту, це сховище може швидко зникнути. Крім того, я думаю, ви могли б дійсно спиратися на iCloud – що $ 150 upsell заряд може охоплювати план зберігання 200GB протягом більше чотирьох років.

Тут більш ніж достатньо енергії, і термін служби акумулятора продовжує бути сильним костюмом iPad.

Ключовою перевагою використання iPad над ноутбуком за аналогічною ціною є акумулятор. iPad Air може легко впоратися з найважчим днем роботи, з 6-плюс годинами “screen-on” часу, і ніяких заходів пом’якшення батареї, і до цих пір багато батареї залишилося. Прості завдання, такі як просто потокове відео або перегляд ледь торкаються батареї, і iPadOS продовжує бути фантастичним, використовуючи ледь будь-яку потужність, коли не активно використовується. Враховуючи, що дуже мало людей використовують Air як свій єдиний обчислювальний пристрій, немає сумніву, що він може бути частиною використання вашого пристрою щодня і йти кілька днів на заряд.

 

І моя доброта – я занадто схвильований з цього приводу, але мені все одно – iPad Air тепер стягує плату за USB-C! Так, тепер я можу заряджати своє повітря тим же точним кабелем і зарядним пристроєм, який я використовую зі своїми телефонами MacBook і Android. Так, у мене є iPhone і тому навколо є кабелі Lightning, але моя квартира завалена кабелями USB-C всіх довжин і типів, і це просто робить його мертвим для зарядки мого iPad. Він також має ефект стукіт, дозволяючи мені заряджати телефони з iPad, що насправді дуже приємно мати в щіпці.

За свій здоровенний цінник $ 599, ви також отримаєте 20-ватний зарядний USB-C зарядний цегла в коробці, а також приємний (хоча і короткий) кабель USB-C. Але я сумніваюся, що коли-небудь доторкнуся до них.

Наші взяти

Базовий iPad – це планшет, який ви купуєте як пристрій – те, що вам потрібно, але ви не в захваті. Новий iPad Air – це планшет, який ви купуєте як аспіраційний інструмент – ви хочете мати його, і ви будете прагнути максимально використовувати свої можливості, коли він прибуде. І він повинен рубати, щоб впоратися з великою кількістю того, що ви будете кидати на нього.

Апаратне забезпечення є чудовим, як і дисплей, і нічого про дизайн або почуття у ваших руках змушує вас думати на секунду, що ви заощадили $ 200 над iPad Pro. Apple ідеально обрізала частини iPad Pro, що більшість людей не буде піклуватися, і зберіг все інше, що робить його великим, включаючи Apple Pencil і magic Keyboard підтримки. Сполучіть його з клавіатурою і вивчіть примхи iPadOS, і ви навіть можете перетворити це в досить здатну заміну ноутбука – до тих пір, поки ви знаєте його обмеження, які в програмному забезпеченні набагато більше, ніж ультрадіапажні специфікації.

Єдиний стукіт проти повітря в його ціні, якщо ви не хочете, щоб отримати клавіатуру і натиснути межі A14 Bionic. Якщо це буде просто планшет для споживання медіа та випадкового перегляду, $ 599 – це крута ціна, і додаткові можливості цього обладнання будуть втрачені на вас. Але просто знаючи, що ви можете зробити набагато більше може бути достатньо, щоб змусити вас витратити гроші і отримати це, кращий все навколо моделі iPad.

Чи є кращі альтернативи

Є тільки дві альтернативи iPad Air, і тільки одна є розумним порівнянням. Ви можете витратити $ 429 на iPad (8th gen) з 128 ГБ пам’яті, але, чесно кажучи, це не належний конкурент. Базовий iPad – це прекрасний планшет для багатьох застосувань, але він не знаходиться в одній лізі з точки зору продуктивності або якості дисплея, і зовсім не випромінює відчуття високого рівня в тому, як це роблять iPad Air і Pro. Він також не сумісний з Apple Pencil 2 або Чарівна клавіатура.

Таким чином, реальне рішення тут між iPad Air і 11-дюймовий iPad Pro, який починається з $ 799. За ці гроші ви отримуєте 128 ГБ пам’яті, а також Face ID, дисплей ProMotion 120 Гц і додаткові камери. Але в іншому випадку, в основних особливостей і основах того, що більшість людей будуть використовувати iPad для, досвід дійсно не помітно відрізняється. Подібно до покупки iPhone 12 Pro або MacBook Pro, ви витрачаєте трохи більше, щоб витягнути цей останній шматок додаткової потужності, продуктивності та функцій над базовою моделлю.

Як довго це триватиме

Однією з великих переваг покупки iPad будь-якого рівня є відмінна довгострокова підтримка програмного забезпечення. Ви можете очікувати, що iPad Air отримає ще п’ять версій iPadOS, якщо ви так схильні повісити на нього так довго. І ще краще, з неймовірно потужним чіпсетом IPad Air A14, він зможе запускати ці майбутні версії iPadOS без будь-яких проблем.

Ви повинні купити його

Так. Якщо ви дивилися на iPad Pro, але не хотіли витрачати стільки грошей, iPad Air – це чудове місце для посадки. Ви отримаєте більшу частину досвіду 11-дюймового iPad Pro, але заощадите чималу суму грошей. Однак, якщо ви не можете отримати iPad Pro ззаду розуму, ви завжди можете чекати чорної п’ятниці iPad угод, які знаходяться за рогом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *