iOS 14.5 випустили, і це величезне оновлення iPhone

iOS 14.5 випустили, і це величезне оновлення iPhone

Apple випустила iOS 14.5, останню версію свого програмного забезпечення для iPhone, і з ним легше розблокувати, коли ви носите маску для обличчя, нові елементи управління конфіденційністю та підтримку Apple AirTags. iOS 14.5 також включає більш широкий вибір голосів Siri, а також інші вдосконалення голосової командної системи.

З цією новою версією Siri більше не має голосу за замовчуванням. Замість цього Apple запропонує користувачам вибрати голос Siri, коли вони проходять процес налаштування – або на новому iPhone, або після установки iOS 14.5 як оновлення – з параметрами на основі технології Neural Text to Speech.

Це частина, Apple говорить, поштовх для більшої різноманітності та інклюзії. Технологічні компанії в останні роки зіткнулися з критикою з приводу того, що системи голосового управління , такі як Siri, Alexa і Google Assistant, часто даються жіночим голосам. Це, як стверджується, може увічнити негативні гендерні ролі.

Хоча Siri може звучати по-різному, помічник також має нові таланти. Є підтримка в iOS 14.5 для Group FaceTime, з можливістю ініціювати дзвінки по голосу з декількома контактами. Також можна попросити Siri в FaceTime ім’я групи в Повідомленнях.

Siri також може оголошувати вхідні дзвінки через AirPods або сумісні навушники Beats. Нарешті, є також підтримка виклику екстреного контакту, якщо власник iPhone потребує допомоги.

Для повсякденного використання, є довгоочікувані оновлення маски для обличчя для безпеки iPhone. Оскільки Face ID не працюватиме, коли ви носите маску для обличчя, iOS 14.5 підтримує розблокування через сусідній Apple Watch. До тих пір, поки у вас є Apple Watch (Серія 3 або пізнішої версії) біля вашого iPhone (iPhone X або пізнішої версії), і його розблокована, забрати iPhone побачить його розблоковано з повідомленням про підтвердження на смарт-годиннику теж.

Тим часом, коли AirTag прибуває в кінці тижня, iOS 14.5 прокладає шлях для трекінгу. Ви зможете зареєструвати їх, використовуючи той же простий процес сполучення, що Apple використовує для AirPods та інших аксесуарів, і якщо у вас є iPhone за останні пару років з чіпсетом U1, він запропонує Ultra Wideband підтримку для більш точного відстеження. AirTags за ціною $ 29 кожен.

Можливо, найбільш суперечливим в iOS 14.5 є застосування нових правил Apple щодо відстеження прозорості додатків. Тепер вони означають, що додатки повинні просити дозволу, якщо вони хочуть відстежувати дані користувачів у додатках або веб-сайтах, що належать іншим компаніям, для цілей реклами, або перед обміном даними користувачів з так званими брокерами даних. Це викликало обурення з боку Facebook та інших, які звинуватили Apple в спробі витягнути килимок з-під своїх підприємств рекламної мережі.

В інших місцях з’явились нові емодзі з підтримкою різних тонів шкіри, а також додавання видиху обличчя, обличчя зі спіральними очима, обличчя в хмарах, серця у вогні, серце і жінка з смайликами бороди, серед інших. Apple Maps тепер підтримує повідомлення про інциденти голосом у США та Китаї , розповідаючи звіти Siri на кшталт “Попереду щось відбувається”, або “Щось є в дорозі” – в той час як функція Share ETA підтримує ходьбу та їзду на велосипеді, а також через Siri або управління клавіатурою в CarPlay.

Apple Podcasts має нові сторінки шоу, а також можливість зберігати і завантажувати епізоди в бібліотеку автоматично. Apple News отримує редизайн для вкладки News+, а також нову пошукову систему, в той час як Apple Fitness+ може передавати аудіо та відео на телевізори AirPlay 2 та інші пристрої. Нагадування тепер можна сортувати за назвою, пріоритетом, терміном або датою створення, а також об’єктом для друку списків нагадувань.

Голосове керування доступністю розширює підтримку англійської мови в Австралії та Канаді, тоді як Мексика, Іспанія та США додають іспанську підтримку. Нарешті, моделі iPhone 12 тепер отримують підтримку Dual SIM для 5G, а також налаштування Smart Data Mode для кращого часу автономної роботи та використання даних.

iOS 14.5 – це безкоштовне завантаження, доступне сьогодні. Це значне оновлення – понад 1,1 ГБ – тому, мабуть, краще захопити його через WiFi, а не стільникові дані. Ваш iPhone запропонує вам оновитися в якийсь момент протягом наступних кількох днів, якщо у вас не включено автоматичні оновлення; крім того, ви можете запустити завантаження вручну, натиснувши в Налаштування iOS > загального > оновлення програмного забезпечення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *