Sony Z8H 8K HDR TV огляд: 8K це шлях

Sony Z8H 8K HDR TV огляд: 8K це шлях

Деякі можуть не вагатися, щоб перейти в телевізор 8K через поточну відсутність 8K змісту – і питання про те, ви навіть можете побачити різницю між 8K і 4K. Щоб дослідити ці проблеми, ми пішли великим з 75-дюймовим Sony Z8H 8K HDR телевізор, який, на наш мою думку, є найменшого розміру екрану ви хотіли б піти з для телевізора 8K. І, як ми дізналися, ви отримаєте більше від телевізора 8K, ніж просто велика картина.

Прямо з коробки, ми помітили дуже міцні ноги Z8H поставляється з – що добре, оскільки сам телевізор досить важкий. Ноги можуть бути розміщені до середини телевізора або на відкритих краях, хоча використання ніг до краю вимагає дуже широкої медіа-стійки. Обробка телевізора цей великий і отримати ці ноги вкручується буде приймати більше однієї людини, так що майте це на увазі.

Коробка також упакована з шістьма декоративними панелями, щоб розмістити на задній панелі для управління кабелем, матовий алюмінієвий пульт і друкований посібник з налаштування. Як правило, керівництво по налаштуванні – це те, що ми кинимо в сторону, але у випадку ZH8 нам в кінцевому підсумку потрібно виловити його назад. Щоб отримати довідку щодо настроювання телевізора, обов’язково перегляньте наше відео про розшикування.

Z8H є сміливим, але привабливим телевізором з якісних матеріалів. Металеві бордюри, стрункі рамки і міцні ноги додають преміального відчуття. Ця металева межа не тільки для поглядів, або. Він діє як твіттер для підвищення звукових ефектів і розширення звукозапису, що робить звук телевізора таким великим, як здається.

Входи
Задня частина Z8H поставляється з чотирма входами HDMI, один в сторону, два в сторону, два в нижній і один біля центру спини. Порт HDMI біля заднє центру є помітним, оскільки це єдиний порт HDMI, який підтримує 8K на 60 Гц або 4K на 120 Гц. Порт розташований поруч з двома клемами динаміків, які дозволяють використовувати динаміки Z8H в якості центрального каналу для системи об’ємного звуку.

Після того, як Z8H запущений і запущений, не забудьте вручну примусово оновити програмне забезпечення. Операційна система Android змусить вас задуматися, що все оновлюється, але насправді вона вимагає завантаження оновлень самостійно, тому обов’язково перевірте розділ оновлення прошивки в меню налаштувань.

З телевізором цей великий, ви хочете звук, який однаково великий – і Z8H абсолютно забезпечує. Як ми вже згадували раніше, є можливість зробити телевізор центральним каналом для вашої системи об’ємного звуку. Але якщо ви не плануєте підключення до об’ємного звуку, Z8H все ще забезпечує преміальний досвід – він має великий, повний, насичений звук від вбудованих динаміків, і використовує кадр як твітер, щоб звуки, здається, йдуть з багатьох різних місць, як всередині, так і за межами телевізора.

Sony Z8H 8K HDR TV огляд: 8K це шлях

Тюнер ATSC 3.0

Іншим аспектом, який робить Z8H преміальним досвідом, є вбудований тюнер ATSC 3.0, який є новим стандартом ефірної трансляції. Обіцянка ATSC 3.0 полягає в тому, що 4K може бути доставлений по повітрю, але те, що ми знайшли на нашому ринку в Портленді, штат Орегон, полягає в тому, що мовники просто використовують розширену пропускну здатність, щоб забезпечити більше каналів з трохи кращою якістю зображення.

Якби нам довелося вибрати одне слово, щоб описати якість зображення Z8H, це було б вражаючим. Там інтенсивна яскравість hdr підкреслює, і він підтримує дуже хороший рівень чорного кольору і пом’якшує цвітіння до великої міри. У нашому тесті яскравих зображень на чистому чорному тлі фони були глибокими, чорними, в той час як яскраві об’єкти залишалися надзвичайно яскравими.

Z8H має 2500 ніт яскравості для пікових виділень HDR, і, як ми дізналися через наші тести якості зображення, він виробляє контраст, який дійсно приносить HDR додому. Він також дуже добре обробляє колірну гаму. Прямо з коробки колір Z8H є плашковий, майже без коригувань. Завжди є шанс, що кольори починають змиватися при натисканні в більш високий діапазон яскравості HDR, але Z8H абсолютно цього не робить. Ви отримуєте життєздатність, поряд з глибоким багатством насиченості повного кольору.

У справжньому стилі Sony фільми зі 24 кадрами в секунду виглядають супер-гладко, майже не суджені взагалі. І хоча Z8H було трохи важко під час деяких досить інтенсивних моделей випробувань, поворот руху потоку на “авто” дійсно згладжує ці жорсткі плями. Опція Руху може додати трохи “Ефект мильної опери” до фільмів, але на Z8H це прекрасно майже для всіх інших типів вмісту – і це робить велику різницю в згладжування швидкого руху, особливо для спорту.

Z8H має деякі труднощі, однако. У тестах, які ми провели, він показав ефект “мерехтіння” в дуже детальних областях на деяких зображеннях, коли вони рухалися. Ми також помітили деякий незначний ефект муару в щільних візерунках сітки, таких як на багатоповерхівках в Нью-Йорку. Хоча ми не можемо бути впевнені на 100%, ми вважаємо, що ця проблема виникає від спроби висококласних складних, дуже детальних зображень 4K до 8K в режимі реального часу.

 

Ігровий

 

Ігри – це вибух на Z8H, і ви можете отримати 4K 60Hz з HDR надійно. Було трохи проблеми підключення до 8K / 4K 120 Гц HDMI порт, як PlayStation 5 ми використовували не хочуть, щоб включити HDR, поки ми не знизили роздільну здатність до 1080p. Ми звернулися до Sony, щоб дізнатися, чи можна виправити цю проблему, і, як і обіцяли в той час, компанія випустила оновлення прошивки, щоб вирішити цю проблему. Граючи в ігри з високою роздільною здатністю на телевізорі цей великий і з таким видом HDR пунш не тільки весело, це абсолютно красиво.

Наші взяти
Можливо, ви помітили, що нам дуже мало що сказати про роздільну здатність 8K, і для цього є причина: Ви не обов’язково купуєте набір 8K тільки для його роздільної здатності, але щоб мати всі преміум-функції, які ви хочете. Преміум дизайн, преміум звук, преміум-тюнер, преміальна якість зображення, преміальний ігровий досвід – якщо ви хочете, щоб найкраще Sony може запропонувати, вам потрібно купити один з його телевізорів 8K, щоб отримати його. І Sony не самотня. Інші виробники роблять те ж саме. Але пам’ятайте: це весь пакет; не тільки резолюції. Там, де Z8H сяє в своїй преміальній продуктивності на кожному кроці. Звичайно, ви повинні купити телевізор 8K, щоб отримати його, але Z8H є прекрасним телевізором, і абсолютно коштує ціна для тих, хто цінує преміальну продуктивність.

Чи є краща альтернатива?

Ми б не сказали, що є краща альтернатива, просто альтернативи. Оскільки Z8H є одним з кращих світлодіодних / LCD телевізорів, які ви можете купити, вам доведеться дивитися на Samsung Q900TS як конкурента, який на даний момент коштує приблизно на $ 500 дешевше.

 

Як довго це триватиме?

З огляду на роздільну здатність 8K, преміальну обробку та тюнер ATSC 3.0, Z8H налаштований підтримувати свою преміальну продуктивність у майбутньому.

Гарантія
Sony пропонує річну обмежену гарантію на Z8H. Ви можете знайти, що повна гарантія тут.

Ви повинні купити його?

Так. Якщо у вас є засоби, Z8H є чудовим телевізором з видатною продуктивністю – і це просто буває 8K-модель. Ми б не купили цей телевізор для його роздільної здатності обов’язково, але, безумовно, для його ультра-преміум продуктивності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *