Німецькі бізнес-групи подали скаргу щодо налаштувань конфіденційності Apple

Німецькі бізнес-групи подали скаргу щодо налаштувань конфіденційності Apple

Німецькі ЗМІ, інтернет та рекламна індустрія в понеділок подали антимонопольну скаргу проти Apple Inc (AAPL). O), стверджуючи, що нові налаштування конфіденційності iPhone являють собою зловживання ринком і порушення конкурентного законодавства.

Подання до Федерального управління картелю Німеччини надійшло, оскільки Apple повинна була розгорнути нову структуру прозорості, яка вимагатиме від користувачів можливості відстежуватися з метою реклами. читати далі

«В результаті цих однобіких заходів Apple фактично закриває всіх конкурентів від обробки комерційно релевантних даних в своїй екосистемі», – йдеться в спільній заяві декількох бізнес-асоціацій.

Позивачами, які подали скаргу, були головна лобістська група газет Німеччини та її федерація реклами.

Apple відкинула свої аргументи, заявивши, що нова структура конфіденційності, яка буде міститися в її програмному забезпеченні для iOS 14, рішуче підтримала особисту конфіденційність, яку вона описала як право людини, і закони Європейського Союзу про конфіденційність.

“Дані користувача належать їм, і вони повинні вирішити, чи ділитися своїми даними і з ким”, – йдеться в заяві Apple.

“З iOS 14 ми надаємо користувачам вибір, чи хочуть вони дозволити додаткам відстежувати їх, пов’язувати свою інформацію з даними третіх сторін з метою реклами або ділитися своєю інформацією з брокерами даних”.

Федеральне управління картелю підтвердило отримання скарги, про яку спочатку повідомила Financial Times, і заявило, що вона буде розглянута. Аналогічна скарга була відхилена минулого місяця французьким регулятором конкуренції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *