Як користуватися очищувачем килимів

Як користуватися очищувачем килимів

Ви купили очищувач килимів. А тепер що? Виконайте ці кроки, щоб зробити цю роботу максимально легкою та успішною.

Там немає обійти його: очищення килимів є великою роботою. І ви не отримаєте це правильно, ви можете в кінцевому підсумку в гіршому стані, ніж раніше, з мильними плямами або вологою і потенційно пліснявою підкладкою.

Але зараз саме час почати думати про чисте. Теплі місяці – найкращий час для чищення килимів, оскільки ви можете відкрити вікна, щоб допомогти висушити їх.

Спланувати свою чистоту

Це не робота, яку потрібно зробити в останню хвилину. Найголовніше, що потрібно мати, це час.

Якщо ви збираєтеся мити килими, перше, що потрібно зробити, це планувати. Килим все ще буде вологим протягом декількох годин після того, як ви закінчите роботу. Найбільш поширеною оцінкою є п’ять або шість годин, якщо ви використовуєте хорошу якість очищувача і не перемочуєте килим. Але це може зайняти до 24 годин, щоб він повністю висох. Найкраще залишити підлогу, щоб висохнути на ніч.

В іншому випадку, коли ви перемістите меблі назад, плями, де меблі покриває або торкається підлоги, залишаться вологими. Це вплине на купу килима і може залишити килим під загрозою цвілі або цвілі.

Найгірша помилка, яку ви можете зробити при чищенні килима, – це занадто намокнути. Очищувачі килимів найкраще підходять для видалення бруду з верхньої частини килима, ворсу. Веттер не кращий. Якщо ви отримаєте ваше підкладка просочена, це ще один спосіб заохочення росту цвілі.

Перемістити меблі

По можливості очистіть килимовий зал за номером. Виберіть одну кімнату і видалити всі меблі. Якщо ви не можете все вивезти, то прибирайте кімнату в секціях.

Ви також хочете, щоб переконатися, що домашні тварини не можуть відслідковувати бруд в кімнату, поки килим ще мокрий, тому постарайтеся тримати їх поза.

Вакуумні

Після того, як ви очистите місце, ретельно пилососіть килим. В ідеалі, перейдіть на нього двічі. Перший раз, йти по всій кімнаті, як ніби ви плаває кіл. Потім вакуум по діагоналі з одного кута.

Ідея полягає в тому, щоб підняти купу і видалити якомога більше пуху, волосся і пуху з килима, перш ніж змочити його.

Прочитайте посібник

Я знаю, що спокусливо пропустити це, але переконайтеся, що ви прочитали інструкцію та інструкції вашого очищувача килимів. Навіть якщо ви раніше користувалися очищувачем килимів, кількість та тип миючого засобу можуть відрізнятися між марками та моделями. Наповніть очищувач миючим засобом і водою, згідно з рекомендаціями.

Не спокушатися додати більше рідини для чищення, якщо ваш килим особливо брудний, оскільки ви просто закінчите з милом на килимі, який не вийде.

Переконайтеся, що резервуар для води не переповнено, оскільки машина може працювати неправильно. Дотримуйтесь інструкцій щодо того, чи слід використовувати теплу або холодну воду.

Вода і миючий засіб

Якщо у вас є варіант, найкраще буде працювати тепла вода. Ніколи не використовуйте дуже гарячу воду. Більшість посібників для чищення скажуть вам не класти кип’ячену або мікрохвильову воду в резервуар, оскільки занадто гаряча вода може пошкодити вашу машину і ошпарити вас.

Якщо у вас чиста шерсть або вовняні килими, використовуйте більш прохолодну воду. Очищувач килимів не слід використовувати на кольорових килимах і килимах або на шовку, джуті або шкірі.

Деякі машини можуть вимагати додавання миючого засобу в резервуар для чистої води. Інші отримали окреме відділення. Також може бути рекомендована марка очищувача. Не намагайтеся імпровізувати з миючою рідиною: це буде занадто мило, і ви ніколи не отримаєте його.

vacuum_cleaner_carpet-1211375

Попереднє лікування

Далі шукайте особливо забруднені вкраплення на килимі. Ви повинні попередньо лікувати їх. Ваш очищувач килимів може мати насадку для шлангів, для чищення сходів та оббивки. Також можна використовувати це на розливах або плямах.

Попередньо пригощайте килим за п’ять хвилин до того, як будете готові почати основне очищення. Якщо у вас є старі, висушені плями, ви можете виявитися більш ефективними для використання окремого засобу для видалення плям (наприклад, продукту vanish). Не отримаєте ці патчі занадто мокрі, як вони не будуть висихати належним чином, а потім вони можуть в кінцевому підсумку пліснява, а також плями.

Спосіб очищення
Коли будете готові почати чищення, віднесіть машину до найдестнішої точки від дверей. Ви не хочете, щоб перейти на будь-яку область двічі. Ви також захочете мінімізувати кількість часу, який ви проводите на мокрому килимі. Вам доведеться пройтися по ньому один раз, коли ви повернетеся, щоб промити його, і це буде досить неприємно.

Ваша машина, ймовірно, буде мати різні налаштування в залежності від типу килима у вас є і рівень забруднення. Ви можете використовувати більш високу обстановку для ділянок підлоги, де люди часто ходять, і більш легку обстановку для областей навколо краю кімнати.

Почніть в кутку кімнати і очистіть по прямій лінії до протилежної стіни. Потім поверніться і поверніть назад у зворотному напрямку. Ви повинні прибирати смугами, як ніби ви косите газон.

Миючі засоби для чищення килимів не призначені для штовхання у випадкових напрямках. Отримати якомога ближче до стіни або плінтус дошки, як ви можете. Переконайтеся, що смуги трохи перекриваються, щоб ви не пропустили жодної ділянки килима.

Як швидко ви повинні прибирати

Рухайтеся повільними темпами. Очищувач килимів працює, обприскуючи килим чистою мильною водою, а потім висмоктуючи його назад. Якщо рухатися занадто швидко, він не зможе завершити цей процес і або не зможе очистити місце, або залишити брудну воду позаду.

Тим повільніше ви йдете, тим глибше чистіше. Але не зупиняйтеся взагалі, або ви отримаєте килим занадто мокрий. Якщо вам потрібно зробити перерву, відразу вимкніть очищувач і почніть назад в той же момент.

Зміна резервуарів для води
Слідкуйте за резервуарами для води. Ваш очищувач попередить вас, коли резервуар для брудної води заповнений. Негайно зупиніться, щоб спорожнити його та заправити чистий резервуар. Залежно від того, наскільки велика площа, яку ви хочете очистити, можливо, доведеться міняти резервуари більше одного разу.

Спорожніть резервуар зовні, якщо це можливо, або в туалет. Не наливайте воду в раковину або душ, оскільки це може засмічувати стік.

Промити
Цілком можливо, що ви можете піти по кімнаті двічі, якщо килим дуже брудний, але ви повинні слідувати пропозиціям у вашій інструкції з цього питання.

Після того, як ви закінчите чистий, наповніть резервуар холодною водою. Не додавайте миючий засіб цього разу. Почніть назад у далекому кутку і знову перейдіть через кімнату. Це допоможе промити килим, видаливши будь-яке мило і брудну воду, що потрапила в волокна. Використання холодної води зупинить миючий засіб від спінювання знову.

Потім
Коли ви закінчите, залиште килим висихати якомога довше, перш ніж переміщаючи меблі назад. Відкрийте вікна, якщо зможете. Якщо у вас є вентилятори або дегуміфікатор, встановіть їх в кімнаті. По можливості залиште кімнату порожньою на 24 години. Якщо ні, залиште хоча б на п’ять годин.

Спорожніть і промийте резервуари для води вашого очищувача і відкладіть їх, щоб висохнути, перш ніж відкладати їх.

Оббивки

Багато очищувачі килимів охолонути охолонути буде мати меншу миючу головку, яку можна використовувати на оббивці і матрацах. Перш ніж це зробити, переконайтеся, що тканина, на яку ви збираєтеся використовувати її, є кольоровою і може бути очищена без пошкоджень.

Посібник з чищення килимів повинен мати інформацію про сумісні тканини. Як і сам килим, переконайтеся, що ви не надмірно волога тканина і дати йому достатньо часу, щоб висохнути перед використанням.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *