Etisalat, Nokia розширити надшвидкий 5G широкосмугових послуг в ОАЕ

Etisalat, Nokia розширити надшвидкий 5G широкосмугових послуг в ОАЕ

Etisalat, один з провідних операторів телекомунікацій на ринках, що розвиваються, разом з Nokia як ключовим партнером розгорнув мережу 5G, надаючи розширені послуги мобільного широкосмугового зв’язку та розширюючи можливості покриття та доходів.

Згідно з угодою, Nokia розгорнула свою радіо-платформу AirScale, засновану на стандартах 3GPP 5G New Radio (NR). Мережа використовує потужну радіотехнему множинного вводу (mMIMO) для підвищення пропускної здатності мережі, забезпечення більш широкого покриття та збільшення швидкості мережі.

5G впроваджує безпрецедентні швидкості та пропускну здатність мережі для споживчих та бізнес-послуг, наділяючи можливості повністю оцифрованих суспільств. Його портфоліо 5G підтримує місію Etisalat щодо створення цифрового майбутнього для розширення прав і можливостей суспільства.

Провідна група мобільних послуг в регіоні, Etisalat заявила, що має перевірену історію залучення новітніх технологій та широкосмугових послуг до ОАЕ для підтримки економічного зростання та інновацій.

Аналогічним чином, Etisalat будує автономну мережу 5G за допомогою платформи Etisalat A3, де Nokia співпрацювала з Etisalat, щоб забезпечити найкращий у своєму класі клієнтський досвід, оскільки надвисока пропускна здатність 5G та низька затримка збагачують пропозиції послуг та трансформують бізнес-моделі.

Можливості 5G дозволяють інноваційні програми в таких областях, як віртуальна реальність (VR) і доповнена реальність (AR), заявив він.

Він також розглядає можливості Industry 4.0, щоб отримати вигоду від підприємств від різних випадків використання Інтернету речей (IoT) у таких сферах, як енергетика, охорона здоров’я, освіта, транспорт та розваги, надаючи нові можливості для отримання доходу, додала вона.

Головний технічний директор Etisalat Хайтхам Абдулраззак сказав: «Як справжній піонер, ми завжди сприймали новітні технології, щоб керувати цифровим майбутнім для розширення можливостей суспільства. Відповідно, ми будуємо автономну мережу 5G і дуже раді тому, як 5G може трансформувати промислові та побутові послуги».

«Послуги 5G, які ми розгорнули, дійсно покращують спосіб життя і забезпечують значний приріст продуктивності в ОАЕ, сприяючи національній інноваційній стратегії», – зазначив він.

Саїд Аль Заруні, SVP, Мобільна мережа, сказав: «Наші технічні команди тісно співпрацювали з Nokia, щоб побудувати мережу 5G безперебійно і включене покриття 5G з надвисокими послугами швидкості та низькою затримкою в ОАЕ».

«Мережа 5G високої потужності також дозволяє нам надавати послуги великій кількості клієнтів. Розгортання мережі 5G відповідає нашій орієнтації на цифрові інновації та інвестиції в телекомунікаційні технології наступного покоління», – заявив він.

Томмі Уітто, президент мобільних мереж Nokia, сказав: «З цим розгортанням Nokia підтримує Etisalat досягти свого бачення водіння цифрового майбутнього. Поряд з очікуванням споживачів отримати останній досвід телекомунікаційних послуг, поточний період також засвітився в центрі уваги на те, наскільки важливі мережі для людей і підприємств “.

«З цим розгортанням мережі 5G наступного покоління ми раді продовжити нашу багаторічну співпрацю з Etisalat, щоб забезпечити повну трансформаційну перевагу 5G», – додав він.-TradeArabia News Service

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *