Xiaomi, Oppo і Vivo в топ-5 світових брендів смартфонів, оскільки Huawei згасає

Xiaomi, Oppo і Vivo в топ-5 світових брендів смартфонів, оскільки Huawei згасає

Поставки смартфонів в Китаї показали стійке зростання, яке було вище, ніж в середньому по всьому світу в першому кварталі 2021 року, оскільки китайські бренди Xiaomi, Oppo і Vivo захопили три з п’яти перших місць у світовому рейтингу, згідно з новими даними дослідницької фірми Strategy Analytics.

Поставки на китайський ринок зросли на 35 відсотків у рік, у порівнянні з 24 відсотками по всьому світу.

Ривок зростання, викликаний здоровим попитом з боку споживачів, що міняють старіючих пристроїв і сильним поштовхом до телефонів 5G від китайських постачальників, був найвищим з 2015 року, за даними Strategy Analytics.

Xiaomi другий квартал поспіль утримує третє місце серед світових постачальників, вивчаючи Samsung і Apple на першому і другому місці відповідно. Ринкова частка пекінської та гонконгської компанії, яка зараз становить 15 відсотків, становить 10 відсотків від року тому.

«[Xiaomi] зберегла сильний імпульс як в Індії, так і в Китаї, а розширення в Європі, Латинській Америці та Африці також почало принести свої плоди», – йдеться в доповіді Лінди Суй, директора з досліджень смартфонів в Strategy Analytics.

Oppo, за винятком своїх дочірніх компаній Realme і OnePlus, залишилася четвертим за величиною світовим постачальником смартфонів з часткою ринку в 11 відсотків. За ним послідувала Vivo, сестринська марка Oppo, також належить гуанчжоуському гаджету Behemoth BBK Electronics, чиї поставки підскочили на 85 відсотків за рік.

Три китайські постачальники разом продали 124 мільйони смартфонів, що становить 37 відсотків світового ринку смартфонів, за даними Strategy Analytics.

Тим часом Huawei Technologies Co, третій за величиною виробник смартфонів у світі в 2020 році, випав з п’ятірки, оскільки продовжує боротися з драконівських обмежень, введених Вашингтоном, які обмежують його доступ до американських технологій.

Китайські постачальники смартфонів жартує вдома і за кордоном, щоб вирвати частку Huawei на ринку з новими пристроями 5G.

У березні в Китаї випустили 16 нових моделей телефонів 5G.

Всього в цьому місяці було продано 27,5 мільйонів 5G-смартфонів, що становить понад 76 відсотків усіх мобільних телефонів, відправлених в країні, згідно зі звітом, опублікованим минулого тижня Китайською академією інформаційно-комунікаційних технологій (CAICT), дослідницьким інститутом при Міністерстві промисловості та інформаційних технологій (MIIT).

Незважаючи на двозначне зростання поставок смартфонів в минулому кварталі, глобальний дефіцит чіпів, який впливає на індустрію смартфонів, може поставити вм’ятину в деяких підприємствах в найближчі місяці, сказав Sui Strategy Analytics.

«Дефіцит чіпів і обмеження на стороні поставок не мали значного впливу в першому кварталі серед п’яти брендів, але були і будуть занепокоєнням для менших постачальників протягом наступних кількох кварталів», – сказав Суй.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *